Szkolenia i Rozwój

Kompetentni pracownicy to jeden z najważniejszych filarów sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego ciągły rozwój umiejętności i wiedzy zatrudnianych osób jest kluczowy dla szybkiego wzrostu i utrzymania konkurencyjności firmy - wyższe kompetencje pracowników często są skocznią, która pozwala wybić się nad konkurencję.

Inwestycja w odpowiednio dobrane szkolenia przyniesie zatem wymierne korzyści i szybko się zwróci, pomagając przy tym utrzymać, a nawet wypracować wyższą pozycję na rynku.

Jeśli szukasz skutecznych szkoleń dla Twoich pracowników, jesteś we właściwym miejscu - w ERP Progressio oferujemy innowacyjne szkolenia i programy rozwojowe skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy.

Znajdziesz tutaj przykład programów rozwojowych, ale nie można ich traktować jako w 100% odpowiadające na Twoje potrzeby czy oczekiwania. Dlaczego? Ich dokładny przebieg oraz wszystkie szczegóły dostosowujemy pod indywidualne, realne potrzeby danej organizacji, zespołu, a nawet pojedynczych pracowników - to jedna z podstawowych wartości, które wyznajemy od początku naszej działalności. Stawiamy przede wszystkim na praktykę - nasze szkolenia opierają się w głównej mierze na zdobywaniu praktycznego doświadczenia i umiejętności, które przydadzą się przy wykonywanych obowiązkach. Takie podejście daje wymierne korzyści i przynosi lepsze rezultaty biznesowe niż tradycyjne szkolenia opierające się w większości na teorii.

Jeśli nasza oferta szkoleń lub całych programów rozwojowych wzbudziła Twoje zainteresowanie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub przesłania zapytania przez pocztę elektroniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy potencjalne wątpliwości. Razem możemy zbudować pomyśną przyszłość dla Twojego przedsiębiorstwa.


Ernest Grasela

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszam do kontaktu:

Ernest Grasela

TRENER / COACH / KONSULTANT BIZNESU

 

Email: ernest.grasela@erpprogressio.pl
Telefon: +48 608 086 919

Nasi partnerzy.