O nas

ERP Progressio jest firmą świadczącą szeroko pojęte usługi rozwojowe na rzecz firm oraz klientów indywidualnych założoną w 2018 roku przez grupę doświadczonych szkoleniowców - każdy z nas może się pochwalić ponad 10-letnim stażem i eksperckimi kompetencjami w swojej specjalizacji. Pozwala nam to świadczyć wysokiej jakości usługi idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Łącznie przeprowadziliśmy już ponad 425 szkoleń, w ciągu których wypracowaliśmy ponad 4200 godzin szkoleniowych i pomogliśmy podnieść kwalifikacje ponad 4300 osobom.

Nasza MISJA

„Stwarzamy warunki do wdrażania organizacji uczącej się”

Nasze WARTOŚCI

WARTOŚCI określają standardy naszej pracy. Określają jak postępujemy wobec klientów, konkurencji oraz innych współpracujących z nami uczestników biznesu. Dzięki nim mamy możliwość rozwijania i budowania naszej firm.

PRACA - to dla nas ciągłe działanie, podejmowanie wyzwań i doświadczanie nowego. Dzięki niej tworzymy, angażujemy się i motywujemy siebie nawzajem do dalszego rozwoju i osiągania coraz ambitniejszych celów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - to klucz do naszego sukcesu. Podejmując się poszczególnych projektów rozwojowych zawsze ustalamy wspólnie z klientem po czym pozna, że przyniosły one założone efekty. To jest sedno naszych projektów, aby przynosiły one realne korzyści dla biznesu oraz dla uczestników.

PASJA - dla nas uczestniczenie w rozwoju innych, wspieranie ich w osiąganiu lepszych wyników oraz w odkrywaniu siebie na nowo to część naszego DNA. Nasza kadra, która jest starannie dobierana to ludzie, którzy wykonują zawód trenera, coacha czy konsultanta z pasji do ludzi. Kochają to co robią i w każdym projekcie pozostawiąją cząstkę siebie. Dlatego nasze programy rozwojowe są unikatowe i niepowtarzalne, bo zawsze stawiają na indywidualne podejście.

Nasza specjalizacja:

  • Szkolenia i programy rozwojowe w zakresie kompetencji menadżerskich

  • Usprawnianie procesów w firmach z wykorzystaniem metod Lean Six Sigma

  • Szkolenia z zakresu Lean Management

  • Coaching menadżerski (zespołowy i grupowy)

  • Coaching indywidualny

Nasze grupy docelowe Klientów:

  • Firmy produkcyjne

  • Właściciele i Prezesi firm

  • Dyrektorzy zakładów produkcyjnych

  • Kierownicy produkcji, szefowie produkcji, mistrzowie produkcji

  • Osoby prywatne

Co nas WYRÓŻNIA:

Indywidualne podejście

Każdy projekt szkolenia poprzedzamy wnikliwą analizą potrzeb danej organizacji, zespołu i konkretnych uczestników. Dzięki temu nasze szkolenia przynoszą wymierne korzyści wszystkim osobom biorącym w nich udział, gdyż uczestnicy szkoleń uczą się wyłącznie umiejętności, które wykorzystają w praktyce. Pozwala to im m.in. efektywniej wykorzystywać dostępne materiały i narzędzia, otwarcie dzielić się doświadczeniem z pozostałymi uczestnikami kursu oraz działać skuteczniej w oparciu o mocne strony danego biznesu. Takie podejście umożliwia nam tworzenie całkowicie unikatowych programów szkoleniowych o znacznie wyższej skuteczności.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej praktyce doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie niesie ze sobą zarządzanie ludźmi od najniższego do najwyższego szczebla. Pozwala nam to projektować idealnie skrojone, dopięte pod względem merytorycznym warsztaty i procesy rozwojowe dla najróżniejszych działów i ich menedżerów. Te same wartości przenosimy również na grunt usług dla klientów indywidualnych.

Otwartość

Podchodzimy do świadczenia naszych usług w pełni odpowiedzialnie i etycznie - relacje z Klientami i uczestnikami naszych szkoleń budujemy na otwartej, szczerej i uczciwej komunikacji od pierwszego kontaktu do ostatniej sekundy współpracy. Zawsze ustalamy z Klientem, po czym pozna, że nasze działania przyniosły zamierzone rezultaty biznesowe i niczego nie ukrywamy.

Pasja

Przyczynianie się do rozwoju innych to niesamowite uczucie, które daje nam energię do działania i pobudza do ciągłego doskonalenia samych siebie. To właśnie na tej pasji zbudowaliśmy naszą firmę. Kochamy to, co robimy i w każdym projekcie zostawiamy cząstkę siebie, mając nadzieję, że poprawiliśmy jakość życia naszych Klientów.

 

 

 

 

Nasi partnerzy.