O nas

O NAS

Nasza firma powstała w 2018 roku. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi rozwojowe dla firm oraz klientów indywidualnych.

Praktycznie od początku naszej działalności kierujemy się zasadą, że jakość naszych usług jest dla nas najważniejsza. Możliwe to jest dzięki kadrze szkoleniowców, którzy są mocno zorientowani na uczestnika procesu szkoleniowego, ale także dysponują ponad 10 letnim doświadczeniem w obszarach specjalizacji, w których prowadzą treningi.

NASZA MISJA

„Odpowiedzialnie dzielimy się doświadczeniem w zakresie rozwoju kompetencji pracowników, stwarzając im możliwość doświadczania i uczenia się poprzez doświadczenie”

NASZE WARTOŚCI

WARTOŚCI określają standardy naszej pracy. Określają jak postępujemy wobec klientów, konkurencji oraz innych współpracujących z nami uczestników biznesu. Dzięki nim mamy możliwość rozwijania i budowania naszej firm.

PRACA - to dla nas ciągłe działanie, podejmowanie wyzwań i doświadczanie nowego. Dzięki niej tworzymy, angażujemy się i motywujemy siebie nawzajem do dalszego rozwoju i osiągania coraz ambitniejszych celów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - to klucz do naszego sukcesu. Podejmując się poszczególnych projektów rozwojowych zawsze ustalamy wspólnie z klientem po czym pozna, że przyniosły one założone efekty. To jest sedno naszych projektów, aby przynosiły one realne korzyści dla biznesu oraz dla uczestników.

PASJA - dla nas uczestniczenie w rozwoju innych, wspieranie ich w osiąganiu lepszych wyników oraz w odkrywaniu siebie na nowo to część naszego DNA. Nasza kadra, która jest starannie dobierana to ludzie, którzy wykonują zawód trenera, coacha czy konsultanta z pasji do ludzi. Kochają to co robią i w każdym projekcie pozostawiąją cząstkę siebie. Dlatego nasze programy rozwojowe są unikatowe i niepowtarzalne, bo zawsze stawiają na indywidualne podejście.

Specjalizujemy się w:

  • Szkoleniach menadżerskich.

  • Szkoleniach z komunikacji w oparciu o model Extended Disc.

  • Szkoleniach w zakresie Lean Management.

  • Szkoleniach dla pracowników obsługi bezpośredniej, handlowców oraz doradców klienta.

  • Coaching indywidualny, biznesowy, grupowy i zespołowy.

Nasze mocne strony to:

  • Projektowanie szkoleń od rozpoznania potrzeb organizacji, zespołów i uczestników po wdrożenie nowych umiejętności i wiedzy w środowisku pracy.

  • Doświadczenie w pracy z menadżerami od najwyższego do najniższego szczebla zarządzania.

  • Doświadczenie w projektowaniu szkoleń od pojedynczych warsztatów do całych procesów rozwojowych dla: menadżerów, pracowników obsługi bezpośredniej, doradców klienta i handlowców.

CO NAS WYRÓŻNIA:

DOŚWIADCZENIE

Nasze usługi rozwojowe oparte są przede wszystkim na doświadczeniu naszych szkoleniowców, którzy są bardzo dobrze merytorycznie przygotowani oraz posiadają wiele cennych praktycznych przykładów z własnego doświadczenia.

Dzięki temu uczestnicy mają możliwość adaptacji pozyskanej wiedzy i umiejętności bezpośrednio w środowisku pracy.

Ponadto otwarta postawa na sali szkoleniowej trenerów pozwala na wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami, dzięki czemu uzyskują oni kolejne korzyści.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Podejmowanie działań na rzecz rozwoju organizacji oraz zatrudnianych w nich pracowników to wielka odpowiedzialność. Podczas prowadzonych szkoleń czy innych form rozwoju uczestnicy zdobywają nową wiedzę i nowe umiejętności, które później posłużą zmianie ich postaw i zachowań. Dlatego dla nas ważne jest, aby ODPOWIEDZIALNIE i ETYCZNIE podchodzić do świadczenia usług rozwojowych na rzecz naszych Klientów. Odpowiedzialność budujemy na szczerej, otwartej i uczciwej komunikacji pomiędzy Klientem,... a także uczestnikami naszych szkoleń

 

PASJA

Nasza firma powstała przede wszystkim na wskutek fascynacji i pasji związanej z ciągłym rozwijaniem nas samych oraz chęcią poznawania innych ludzi. Dzisiaj możemy dzięki prowadzeniu szkoleń i warsztatów rozwojowych dzielić się nią z innymi. Ponadto zdecydowanie dzięki rozwojowi innych mamy poczucie, że pozostawiamy jakąś część siebie, o której nikt nie zapomni.

Nasi partnerzy.