Szkolenia Menadżerskie

Jedną z gałęzi oferty ERP Progressio dla biznesu są różnorodne szkolenia i programy rozwojowe dla  menadżerów wykorzystujące sprawdzone metody i techniki. Pomagamy m.in. rozwijać kompetencje miękkie, poznawać skuteczne metody planowania zadań i zarządzania zespołami, zgłębiać swoje predyspozycje i rozpoznawać je u innych oraz szlifować ogólnie pojęte kompetencje menadżerskie. A wszystko to dzięki metodom opartym na wzajemnym szacunku i partnerstwie, dzięki którym delegowanie zadań i ich realizacja będą jak najlepsze.

Nasza oferta obejmuje szkolenia indywidualne i grupowe m.in. z zakresu rozwoju osobistego, budowania zaangażowania pracowników, delegowania zadań na podstawie potencjału pracowników czy poprawy relacji między członkami zespołu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dzięki temu możesz stworzyć środowisko pracy zbudowane na partnerskich relacjach pomiędzy współpracownikami i posiąść wiedzę przydatną na dowolnym stanowisku kierowniczym. Po naszym szkoleniu menadżer będzie miał do dyspozycji praktyczne narzędzia do zastosowania w miejscu pracy.

Każdy nasz plan szkoleniowy i program rozwojowy jest indywidualnie dopasowany i skonstruowany pod potrzeby danej firmy czy biznesu. Tworzymy je na podstawie indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego Klienta. Omawiane zagadnienia są więc dostosowane do danego przedsiębiorstwa i jego struktur. Takie szkolenie daje znacznie lepsze rezultaty i jest znacznie bardziej przydatne w codziennej pracy. Termin szkolenia również jest ustalany indywidualnie.

Każde szkolenie prowadzone jest metodą 70:20:10. Zgodnie z jej założeniami, 70% wszystkich szkoleń to zdobywanie praktycznego doświadczenia przydatnego w życiu prywatnym/pracy zawodowej/wspierającego rozwój osobisty, 20% to praktyczne porady w ramach mentoringu/coachingu zapewnianego przez naszych trenerów, a pozostałe 10% przypada na wsparcie w postaci e-learningu i materiałów szkoleniowych. Takie podejście zapewnia wysoką skuteczność, trwałe rezultaty i synergię z rozwojem osobistym. Formę szkolenia ustalamy indywidualnie (szkolenie online lub stacjonarne).

Więcej informacji znajdziesz na podstronach dedykowanych poszczególnym obszarom naszej działalności na rzecz menadżerów - odnośniki do nich umieściliśmy poniżej.

Jeśli nasza oferta szkoleń lub programów rozwijania umiejętności menadżerskich wzbudziła Twoje zainteresowanie i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub przesłania zapytania drogą mailową. Chętnie rozwiejemy potencjalne wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

Z nami Ty i Twoi menadżerowie stworzycie skuteczne i efektywne zespoły, które poradzą sobie z każdym zadaniem.


Wszystkie szkolenia opracowane są wg metody 70:20:10 tj. 70% czasu szkolenia to praktyka poprzez DOŚWIADCZANIE na sali szkoleniowej oraz środowisku pracy, 20% to wsparcie uczestników w formie mentoringu i coachingu oraz 10% to wsparcie w formie materiałów i e-learningu.

 


Ernest Grasela

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszam do kontaktu:

Ernest Grasela

TRENER / COACH / KONSULTANT BIZNESU

 

Email: ernest.grasela@erpprogressio.pl
Telefon: +48 608 086 919

Nasi partnerzy.