Dla Ciebie

Oferta ERP Progressio dla klientów indywidualnych opiera się na odpowiedzialnym dzieleniu się doświadczeniem w zakresie szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego. Pomagamy rozwijać kompetencje, nabywać przydatne umiejętności, kontynuować rozwój intelektualny, formułować i realizować krótko- i długoterminowe cele w dowolnej dziedzinie, a nawet polepszać jakość życia.

Nasza oferta obejmuje szkolenia indywidualne, zajęcia z zakresu rozwoju osobistego/zawodowego oraz coaching. Każdy nasz plan szkoleniowy i program rozwojowy ma bardzo personalny charakter - tworzymy je na podstawie indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Takie szkolenie indywidualne przynosi znacznie lepsze rezultaty i jest znacznie bardziej przydatne w rozwoju osobistym/zawodowym. W ramach coachingu pomagamy stawać się lepszą wersją siebie dzięki wsparciu w samorozwoju w ramach dłuższego procesu.

Przygotowując szkolenia, działamy na podstawie metody 70:20:10. Zgodnie z jej założeniami, 70% każdego szkolenia to zdobywanie praktycznego doświadczenia przydatnego w życiu prywatnym/pracy zawodowej/wspierającego rozwój osobisty, 20% to praktyczne porady w ramach mentoringu/coachingu zapewnianego przez naszych trenerów, a pozostałe 10% przypada na wsparcie w postaci e-learningu i materiałów szkoleniowych. Takie podejście zapewnia wysoką skuteczność, trwałe rezultaty i synergię z rozwojem osobistym.

Więcej informacji znajdziesz na podstronach dedykowanych poszczególnym obszarom naszej działalności na rzecz klientów indywidualnych - odnośniki do nich umieściliśmy poniżej.

Jeśli nasza oferta indywidualnych szkoleń lub programów rozwojowych wzbudziła Twoje zainteresowanie i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub przesłania zapytania drogą mailową. Chętnie rozwiejemy potencjalne wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Z nami będziesz w stanie wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.

Nasi partnerzy.