Dla Biznesu

Oferta ERP Progressio dla firm opiera się na odpowiedzialnym dzieleniu się doświadczeniem w zakresie rozwoju zatrudnionych pracowników. Pomagamy rozwijać kompetencje menadżerów, kierowników działów, mistrzów i kierowników produkcji oraz innych grup pracowników różnych szczebli.

Wieloletnie doświadczenie naszych Trenerów pozwala nam skutecznie wspierać biznes w trzech obszarach - szkolenia i rozwój, Lean Management oraz coaching. Tworzymy dedykowane plany szkoleniowe i programy rozwojowe dostosowane do indywidualnych potrzeb grupy docelowej - całego przedsiębiorstwa, działu, a nawet pojedynczych pracowników. Każde nasze szkolenie lub program rozwojowy poprzedzamy wnikliwą analizą tychże potrzeb - dzięki temu przynoszą one realne korzyści i przyczyniają się do szybszego rozwoju firmy.

Przygotowując szkolenia dla pracowników, działamy na podstawie metody 70:20:10. Zgodnie z jej założeniami, 70% każdego szkolenia to zdobywanie praktycznego doświadczenia przydatnego w danym środowisku pracy, 20% to mentoring i coaching zapewniany przez naszych trenerów, a pozostałe 10% przypada na wsparcie w postaci e-learningu i materiałów szkoleniowych. Takie podejście zapewnia wysoką skuteczność i trwałe rezultaty biznesowe - pracownicy nabędą praktyczne umiejętności, z których będą korzystać podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych i zachowają zdobytą wiedzę na długo.

Więcej na temat poszczególnych obszarów naszej działalności na rzecz firm znajdziesz na dedykowanym im podstronach - odnośniki do nich umieściliśmy poniżej.

Jeśli nasza oferta szkoleń lub programów rozwojowych dla firm wzbudziła Twoje zainteresowanie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub przesłania zapytania przez pocztę elektroniczną. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy potencjalne wątpliwości. Razem możemy zbudować pomyślną przyszłość dla Twojego przedsiębiorstwa.

Nasi partnerzy.