Referencje Biznes

JAFAR S.A.

"Szczególnie chciałbym podkreślić, że firmę ERP PROGRESSIO przede wszystkim wyróżnia wysoki poziom zaangażowania w rozwój uczestników szkoleń i sesji coachingowych, poprzez zapewnienie grupowych form rozwoju jak warsztaty i szkolenia, ale także każdy z uczestników po szkoleniach miał do dyspozycji trenera, który wspierał ich we wdrożeniu nabytej wiedzy i umiejętności bezpośrednio na stanowisku pracy, co przyniosło wymierne efekty".

Paweł Gierut - Prezes Zarządu/ Dyrektor Produkcji JAFAR S.A.

Czytaj więcej

AWK Sp. Z o.o.

"Wg mojej oceny usługa została zrealizowana w sposób profesjonalny, rzetelny, terminowy i zgodnie z założonymi celami i efektami. Materiały szkoleniowe oraz przeznaczone do wykorzystania podczas wdrożenia przygotowane zostały z należytą starannością, a co najważniejsze dostosowane do specyfiki naszej firmy".

Sławomir Owsiak - Prezes Zarządu AWK Sp. Z o.o.

Czytaj więcej

Auto Podlasie Sp. Z o.o. Oddział Toyota Jasło

"Szczególnie jestem zadowolony z faktu, że poprzez działania prowadzone przez firmę ERP PROGRESSIO oraz Pana Ernesta Graselę grupa podległych mi pracowników zaczęła współpracować i potrafi lepiej komunikować się między sobą oraz skuteczniej rozwiązywać wzajemne nieporozumienia".

Konrad Bukowski - Dyrektor Oddziału Toyota Jasło

Czytaj więcej

Nasi partnerzy.